Voor 17;00 besteld, morgen in huis
Gratis verzonden boven de € 50,00
Eenvoudig retourneren binnen 14 dagen
Het Conqueror kussen is door zijn veelzijdigheid een zeer flexibel kussen, makkelijk aan te passen aan wat u lekker vindt liggen. Dankzij zijn formaat en een aantal praktische eigenschappen is dit het ideale kussen voor onderweg of in de tent.
Het Conqueror kussen heeft binnenin een luchtzak, deze is door middel van een ventiel makkelijk op te blazen en leeg te laten lopen is. Hierdoor kunt u de hoogte en stevigheid van het kussen geheel aanpassen naar uw eigen wensen. De rest van de vulling van het kussen bestaat uit Isofill Premium materiaal, wat het kussen extra zacht en isolerend maakt. Ook op een koude ondergrond ligt u dus zeer comfortabel. De buitenkant van het kussen bestaat uit twee helften. De ene kant is gemaakt van polynylon, de andere kant van 100% zacht katoen. Zo kunt u zelf kiezen op welke kant u het fijnst ligt.
Het kussen is groot genoeg om comfortabel op te liggen, namelijk 56 x 37 cm, maar is na gebruik ook weer compact op te bergen. Door het ventiel kan de lucht uit het kussen lopen en kunt u het compact oprollen. Hierdoor is het makkelijk mee te nemen in elk type bagage. Eenmaal thuis kunt u de hoes van de wasmachine gewoon wassen in de wasmachine, zodat het voor het volgende gebruik weer helemaal fris is.
Over Outwell®
SKU | 230153 |
---|---|
Kleur van het product | Blauw |
Luchtbedden op merk | Outwell |
Afmetingen (LxBxH) | 56 x 37 cm |
Gewicht | 320 gram |
Isolatie | Isofill Premium |
Buitentijk | Polynylon (85% polyester / 15% nylon) / 200TC 100% katoen |
Model | Conqueror Pillow |
Pakmaat | 38x11cm |
Garantie | 2 jaar |